Apec Coil Spring Front ACS1184
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 337 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 139 mm |
| Vehicle Manufacturer | VOLKSWAGEN |
| Model | FOX |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 11 mm. 8 mm |
£ 17.22 inc. VAT















