KYB Coil Spring Front RH1063
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 378 mm |
| Weight | 6.56 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 185 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 16 mm |
| Replaces | RH1062; RH2633 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 28.26 inc. VAT






