KYB Coil Spring Front RH2717
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 385 mm |
| Weight | 3.05 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 175 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 14.5 mm |
| Replaces | RH2720; RH2721 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 30.44 inc. VAT






