KYB Coil Spring Front RH2911
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 386 mm |
| Weight | 3.22 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 139 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13.5 mm |
| Replaces | RH2909; RH2910; RH2912; RH2913 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
£ 22.35 inc. VAT






