KYB Coil Spring Front RH3333
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 305 mm |
| Weight | 1.78 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 132 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.3 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 20.03 inc. VAT






