KYB Coil Spring Handed RA5206
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 471 mm |
| Weight | 5 Kg |
| Outer Diameter | 178 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 16 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
£ 57.20 inc. VAT






