KYB Coil Spring Rear RA5289
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 265 mm |
| Weight | 1.55 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 105 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 10.5 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AA |
£ 18.99 inc. VAT






