NAPA Coil Spring Front NCS1255
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Length | 300 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 151 mm |
| Thickness/Strength | 13 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
£ 21.28 inc. VAT















