Apec Coil Spring Front ACS1605
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 296 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 148 mm |
| Model | A3 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | AUDI |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 13 mm |
£ 20.35 inc. VAT









