Apec Coil Spring Front ACS1907
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 394 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 161 mm |
| Vehicle Manufacturer | BMW |
| Model | X3 |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 13 mm |
£ 22.05 inc. VAT















