Apec Coil Spring Rear ACS1199
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 322 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 125 mm |
| Model | 207 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | PEUGEOT |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 11 mm |
£ 15.96 inc. VAT















