Apec Coil Spring Rear ACS1349
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 338 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 111 mm |
| Model | V50 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | VOLVO |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 12 mm |
£ 26.84 inc. VAT















