Apec Coil Spring Rear ACS1546
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 358 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 120 mm |
| Vehicle Manufacturer | MERCEDES |
| Model | B150 B170 B180 B200 |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 10 mm. 8 mm |
£ 18.17 inc. VAT









