Delphi Inner Rack End Left or Right TA6402
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Delphi |
| Length | 269 mm |
| Width | 37 mm |
| Height | 37 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle Left, Front Axle Right |
| Thread Measurement 1 | M14 x 1,50 |
| Function | Inner Tie Rod |
| Axle Joint Length | 253 mm |
£ 17.58 inc. VAT






