NAPA CV Joint Front Outer NCV1022
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Height | 185 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle, Wheel Side |
| Number of Teeth | 48 |
| Diameter | 91 mm |
| Function | Joint, drive shaft |
| Seal Diameter | 57 mm |
| External Teeth, Wheel Side | 28 |
| Internal Teeth, Wheel Side | 26 |
| ABS Ring Diameter | 105 mm |
| Machined | with groove in inner part (inside) |
£ 20.59 inc. VAT















