NAPA CV Joint Front Outer NCV1202
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Height | 180 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle, Wheel Side |
| Diameter | 88 mm |
| Function | Joint, drive shaft |
| Seal Diameter | 55 mm |
| Internal Teeth, Wheel Side | 35 |
| External Teeth, Wheel Side | 33 |
| Machined | with groove in inner part (inside) |
£ 30.49 inc. VAT















