RBC165 UPS Replacement battery pack for APC
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 150 mm |
| Width | 130 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 15.72 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 150 mm |
| Width | 130 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 15.72 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 150 mm |
| Width | 130 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 15.72 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 151 mm |
| Width | 65 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 276.57 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Length | 150 mm |
| Width | 195 mm |
| Height exc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 26.43 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 151 mm |
| Width | 99 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 74.44 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 260 mm |
| Width | 150 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 35.24 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 260 mm |
| Width | 150 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 35.24 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 260 mm |
| Width | 150 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 35.24 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 260 mm |
| Width | 150 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 35.24 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Powerline |
| Technology | AGM |
| Length | 260 mm |
| Width | 150 mm |
| Height inc. terms | 99 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 35.24 inc. VAT