Numax Motorcycle Battery Charger 12V 2A
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Numax |
| Product Code | 120200M |
| Charge Voltage | 12 V |
| Charge Rate | 2 A |
| Length | 115 mm |
| Width | 70 mm |
| Height inc. terms | 40 mm |
| 12V Charge Capacity (up to) | 1 Ah - 26 Ah |
| Trickle Charge | Maintains |
| Guarantee | 1 Year |
£ 42.23 inc. VAT















