Numax Lawnmower Battery Charger 12V 4A
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Numax |
| Product Code | 120400MOW |
| Charge Voltage | 12 V |
| Charge Rate | 4 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 70 mm |
| Height inc. terms | 45 mm |
| 12V Charge Capacity (up to) | 1 Ah - 48 Ah |
| Trickle Charge | Maintains |
| Guarantee | 1 Year |
£ 58.21 inc. VAT









