Gates Aux Belt Idler Pulley T36379
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Gates |
| Width | 28 mm |
| Material | Plastic |
| Outer Diameter | 70 mm |
| Product Feature 1 | DriveAlign™ |
| Inner Diameter | 17 mm |
| Surface | Smooth |
| Function | Deflection/Guide Pulley, v-ribbed belt |
£ 33.54 inc. VAT






