Gates Aux Belt Idler Pulley T36299
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Gates |
| Width | 31 mm |
| Material | Aluminium |
| Outer Diameter | 90 mm |
| Product Feature 1 | DriveAlign™ |
| Inner Diameter | 17 mm |
| Surface | Smooth |
| Function | Deflection/Guide Pulley, v-ribbed belt |
| Number of Grooves | 0 |
£ 10.83 inc. VAT






