Gates Aux Belt Tensioner T38186
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Gates |
| Width | 31 mm |
| Outer Diameter | 77 mm |
| Product Feature 1 | DriveAlign™ |
| Bolt Diameter | 8 mm |
| Inner Diameter | 8 mm |
| Surface | Smooth |
| Function | Belt Tensioner, v-ribbed belt |
£ 73.38 inc. VAT






