Apec Brake Disc Vented Front DSK300
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Height | 43 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 229 mm |
| Brake Disc Thickness | 16 mm |
| Number Of Holes | 4 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 100 mm |
| Centering Diameter | 55 mm |
| Rotor Style | Vented |
| Brake Function | Brake Disc |
| Vehicle Manufacturer | TOYOTA |
| Model | STARLET |
£ 48.98 inc. VAT






