Apec Brake Disc Vented Front DSK2981
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Product Code | DSK2981 |
| Height | 49 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Brake Disc Thickness | 25 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 108 mm |
| Centering Diameter | 64 mm |
| Rotor Style | Vented |
| Vehicle Manufacturer | FORD |
| Model | FOCUS KUGA TOURNEO CONNECT TRANSIT CONNECT |
| Wheel Bolt Bore Diameter | 14 mm |
£ 58.50 inc. VAT






