Apec Brake Disc Vented Front DSK683
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Height | 57 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 276 mm |
| Brake Disc Thickness | 24 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 100 mm |
| Centering Diameter | 58 mm |
| Rotor Style | Vented |
| Brake Function | Brake Disc |
| Vehicle Manufacturer | SUBARU |
| Model | FORESTER IMPREZA LEGACY OUTBACK |
£ 53.34 inc. VAT






