NAPA Brake Pads Set Front NBP1615
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Width | 141 mm |
| Height | 60 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 18 mm |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Brake System | Sumitomo |
| Number Of Wear Indicators | 2 Per Axle |
| Barcode (EAN) | 5056536568489 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.








