NAPA Brake Pads Set Front NBP1627
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
24.86OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Width | 126 mm |
| Height | 52 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 15 mm |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Brake System | Akebono |
| Number Of Wear Indicators | 4 Per Axle |
| Barcode (EAN) | 5056536568601 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.







