Bosch Brake Pads Set Front 0986424491
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Width | 140.9 mm |
| Height | 60.1 mm |
| Material | Low-Metallic |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 17.8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| WVA Number | 24915 |
| Inspection Tag | ECE-R90 |
£ 27.16 inc. VAT







