Brembo Brake Pads Set Front P06107
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 219 mm |
| Height | 85 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 19 mm |
| Wear Warning Contact | prepared for wear indicator |
| Product Feature 1 | with counterweights, without accessories |
| Product Feature 3 | with piston clip |
| Product Feature 2 | PRIME LINE |
| Brake System | Teves |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| WVA Number | 25901 |
£ 87.73 inc. VAT






