Brembo Brake Pads Set Front P23136
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 169 mm |
| Height | 69 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 19 mm |
| Wear Warning Contact | incl. wear warning contact |
| Product Feature 1 | with accessories |
| Product Feature 3 | with brake caliper screws |
| Product Feature 2 | PRIME LINE |
| Brake System | Brembo |
| Number Of Wear Indicators | 2 Per Axle |
| Warning Contact Length | 150 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| WVA Number | 24467 |
| Replaces | P61093 |
£ 42.18 inc. VAT






