Brembo Brake Pads Set Rear P56060
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 111 mm |
| Height | 41 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 16 mm |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Product Feature 1 | without accessories |
| Product Feature 2 | PRIME LINE |
| Brake System | Tokico |
| Number Of Wear Indicators | 2 Per Axle |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| WVA Number | 24242 |
£ 24.93 inc. VAT






