Brembo Brake Pads Set Rear P68024
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Width | 87 mm |
| Height | 53 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 16 mm |
| Wear Warning Contact | excl. wear warning contact |
| Product Feature 1 | without accessories |
| Product Feature 2 | PRIME LINE |
| Product Feature 3 | with brake caliper screws |
| Brake System | Lucas |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| WVA Number | 20961 |
£ 16.66 inc. VAT






