Apec Brake Pads Set Front PAD1544
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Width | 145 mm |
| Height | 55 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 17 mm |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Brake System | Akebono |
| Number Of Wear Indicators | 1 Per Axle |
| Model | AVENGER |
| Vehicle Manufacturer | DODGE |
£ 31.49 inc. VAT






