
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Bulb Rated Power | 21 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Cable Set |
| Type | Cable Set |
| Product Information |
|
| Product Title | LED Bulb - Canbus Control Kit - 12V 5W for LED Bulbs up to 21W |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | BA20d |
| Bulb Type | S2 |
| Bulb Rated Power | 35/35 W |
| Function | Bulb, headlight |
| Type | Bulb, headlight |
| Quantity | 1 |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | P15D-25-1 |
| Bulb Type | Socket Bulb |
| Bulb Rated Power | 35/35 W |
| Product Feature 1 | Safety information These products do not have ECE approval. This means they must not be used on public roads in any exterior application. Use on public roads leads to cancellation of operating license and loss of insurance covera |
| Function | Bulb, headlight / Bulb, high beam headlight |
| Type | Bulb, headlight / Bulb, high beam headlight |
| Product Specification | not permitted in the area of the StVZO |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Bulb Rated Power | 35/35 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | P43t |
| Bulb Type | Socket Bulb |
| Product Feature 1 | Safety information These products do not have ECE approval. This means they must not be used on public roads in any exterior application. Use on public roads leads to cancellation of operating license and loss of insurance covera |
| Function | Bulb, headlight / Bulb, high beam headlight |
| Type | Bulb, headlight / Bulb, high beam headlight |
| Product Specification | not permitted in the area of the StVZO |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Bulb Base Design | PX43t |
| Bulb Type | HS1 |
| Bulb Rated Power | 35/35 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Type | Bulb, headlight |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Bulb Rated Power | 35/35 W |
| Bulb Base Design | PX43t |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | HS1 |
| Function | Bulb, headlight |
| Type | Bulb, headlight |
| Quantity | 1 |
| Product Title | Halogen Bulb - HS1 12V 35/35W - (459) PX43t |
| Product Information |
|
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Bulb Rated Power | 5 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Cable Set |
| Type | Cable Set |
| Product Title | LED Bulb - Canbus Control Kit - 12V 5W for LED Bulbs up to 5W |
| Product Information |
|
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Other References | T4W |
| Voltage Type | 24 V |
| Bulb Base Design | BA9s |
| Bulb Type | T4W |
| Bulb Rated Power | 4 W |
| Function | Bulb, park/position light |
| Type | Bulb, park/position light |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Neolux |
| Other References | C5W |
| Voltage Type | 24 V |
| Bulb Base Design | SV8.5-8 |
| Bulb Type | C5W |
| Product Length | 35 mm |
| Bulb Rated Power | 5 W |
| Function | Bulb, licence plate light |
| Type | Bulb, licence plate light |
£ 1,000.00 inc. VAT