Autolamps 24v W2x4.6d 1-Led White (X2) LED508WT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Autolamps |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | LED Bulb - 24V W2X4.6D 1-LED - White |
£ 1,000.00 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Autolamps |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | LED Bulb - 24V W2X4.6D 1-LED - White |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Autolamps |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | LED Bulb - 24V W2X4.6D 1-LED - Yellow |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | RING |
| Product Code | RU281 |
| Cap Type | BA7s |
| Pack Quantity | Single |
| Bulb Technology | Standard |
| Bulb Fitment Type | Bayonet |
| Bulb Power | 2 W |
| Bulb Voltage | 12 V |
| Bulb Length | 21 mm |
| Bulb Diameter | 7 mm |
£ 4.82 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 21 W |
| Voltage Type | 24 V |
| Bulb Base Design | BAY15d |
| Bulb Type | P21/5W |
| Function | Bulb, clearance/end outline marker light / Bulb, direction indicator / Bulb, stop light / Bulb, tail light |
| Product Description | ECO Truck WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PG20/7 |
| Bulb Type | PSX24W |
| Bulb Rated Power | 24 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, front fog light |
| Product Description | Pure Light WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | H1 |
| Function | Bulb |
| Product Description | Ultra White 4200K |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | PGJ19-2 |
| Bulb Type | H11 |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Ultra White BL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PX26d |
| Bulb Type | H7 |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Basic Plus 100 WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Type | H7 |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Function | Bulb |
| Replaced by | 1987301441 |
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Headlamp Halogen - H7 12V 55W PX26d - Ultra White 4200K |
| Product Description | Ultra White 4200K |
| Product Information |
|
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PX26d |
| Bulb Type | H7 |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Replaces | 1987301090 |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Ultra White BL |
£ 1,000.00 inc. VAT