NAPA Car Battery 111N
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
71.27OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 60 Ah |
| CCA (EN) | 560 A |
| Length | 235 mm |
| Width | 183 mm |
| Height | 175 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809140 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.







