NAPA Car Battery 158N
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 45 Ah |
| CCA (EN) | 390 A |
| Length | 238 mm |
| Width | 129 mm |
| Height | 225 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809188 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.








