NAPA Car Battery 404N
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 6 Volts |
| Capacity (C20) | 77 Ah |
| CCA (EN) | 360 A |
| Length | 215 mm |
| Width | 170 mm |
| Height | 180 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809232 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.








