NAPA Car Battery 421N
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
82.17OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 6 Volts |
| Capacity (C20) | 63 Ah |
| CCA (EN) | 270 A |
| Length | 162 mm |
| Width | 165 mm |
| Height | 210 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809249 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.







