NAPA Car Battery 511N
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 6 Volts |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 400 A |
| Length | 255 mm |
| Width | 170 mm |
| Height | 225 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809263 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.







