NAPA Car Battery 713N
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
321.52OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 6 Volts |
| Capacity (C20) | 260 Ah |
| CCA (EN) | 650 A |
| Length | 368 mm |
| Width | 184 mm |
| Height | 368 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809676 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.






