NAPA Car Battery 900DTN
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 70 Ah |
| CCA (EN) | 660 A |
| Length | 260 mm |
| Width | 180 mm |
| Height | 205 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809706 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.








