NAPA EFB Car Battery AFB031N
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
65.69OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 80 Ah |
| CCA (EN) | 640 A |
| Length | 255 mm |
| Width | 172 mm |
| Height | 223 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809768 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.







