NAPA AGM Car Battery AGM055N
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
83.69OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 35 Ah |
| CCA (EN) | 340 A |
| Length | 197 mm |
| Width | 129 mm |
| Height inc. terms | 227 mm |
| Barcode (EAN) | 05056667493445 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.






