NAPA AGM Car Battery AGM158N
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
51.95OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 45 Ah |
| CCA (EN) | 370 A |
| Length | 236 mm |
| Width | 127 mm |
| Height inc. terms | 224 mm |
| Barcode (EAN) | 05060043808372 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.






