NAPA Car Battery S101RN
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 32 Ah |
| CCA (EN) | 310 A |
| Length | 195 mm |
| Width | 127 mm |
| Height | 181 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809942 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.








