NRF Intercooler 30204
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
363.53OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NRF |
| Function | Charge Air Cooler |
| For OE Number | 81061300199 |
| Core Width | 665 mm |
| Core Depth | 64 mm |
| Core Length | 892 mm |
| Barcode (EAN) | 8718042076670 |
Description
NRF cooling system components are designed to deliver quality and excellent performance. NRF are one of the leading manufacturer and supplier for the automotive aftermarket. With the latest innovation and technology integrated into every product. All NRF products are made to, or exceed, original equipment (OE) quality standards, ensuring dependable, long lasting performance.
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.





