AgriBatt ELB200 Heavy Duty Electric Fence Battery 12V 200Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | AgriBatt |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 200 Ah |
| Length | 515 mm |
| Width | 275 mm |
| Height inc. terms | 236 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 197.92 inc. VAT






















