NP2-12 EnerSys Genesis SLA Battery 12v 2.0Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | EnerSys |
| Product Code | EnerSys NP2-12 |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 2.0 Ah |
| Length | 150 mm |
| Width | 20 mm |
| Height inc. terms | 89 mm |
| Weight | 0.70 Kg |
| Guarantee | 1 Year |
£ 21.60 inc. VAT






















