LSLC120-12 Lucas AGM Battery 12V 120Ah
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Terminals |   |
| Brand | Lucas |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 120 Ah |
| Length | 409 mm |
| Width | 176 mm |
| Height inc. terms | 225 mm |